Powrót

Gliwice

Stylove

INESTOR: Hadex
LOKALIZACJA: Gliwice
  Osiedle Stylove to projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej dla osób ceniących sobie wygodę i optymalne rozwiązania. Bryła budynków wyróżnia się prostą, ale nowoczesną architekturą, w której zawarto funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Elewacja w odcieniach szarości oraz bieli z dodatkiem drewna zapewnia budynkom ponadczasowy, elegancki charakter. Zastosowanie licznych przeszkleń na elewacji wygląda nie tylko nowocześnie, ale przede wszystkim wpływa na komfort mieszkańców. Mieszkania są doskonale doświetlone i funkcjonalnie zaprojektowane. Osiedle Stylove to 24 domy jednorodzinne, niepodpiwniczone, dwu kondygnacyjne o powierzchni 125,65 lub 125,70 m². Na parterze budynku znajduje się kuchnia otwarta na salon z wyjściem do ogrodu, toaleta, przedsionek, a także pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze natomiast mieści się sypialnia z garderobą, łazienka, dwa pokoje oraz dodatkowa niezależna garderoba. Każdy dom posiada osobny garaż.
PRZESTRZEŃ I WYGODA DLA MIESZKAŃCÓW Osiedle Stylove to 24 domy jednorodzinne, niepodpiwniczone, dwu kondygnacyjne o powierzchni 125,65 lub 125,70 m². Na parterze budynku znajduje się kuchnia otwarta na salon z wyjściem do ogrodu, toaleta, przedsionek, a także pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze natomiast mieści się sypialnia z garderobą, łazienka, dwa pokoje oraz dodatkowa niezależna garderoba. Każdy z domów posiada osobny garaż.
GŁÓWNE ATUTY Osiedle Stylove charakteryzuje dogodna lokalizacja, podwyższony standard wykonania, funkcjonalnie zagospodarowana przestrzeń sprzyjająca relaksowi oraz znakomita komunikacja z innymi miastami Górnego Śląska.

Autorzy:

  • Justyna Suska

  • Sebastian Rosiek

  • Anna Jackowicz

  • Rafał Drobczyk

Więcej projektów